Κριτήρια Βράβευσης

Η κριτική επιτροπή των βραβείων θα αποφανθεί κατά πόσο οι υποψήφιες εταιρίες πληρούν τα κριτήρια βράβευσης, σύμφωνα με τα ακόλουθα:

Οι εταιρίες θα πρέπει να προσκομίσουν περιγραφικά και στατιστικά στοιχεία που θα υποστηρίζουν την υποψηφιότητά τους. Σε αυτά θα πρέπει να περιλαμβάνεται αποτύπωση πρακτικών, μεθόδων, στρατηγικών, εφαρμογή συστημάτων και εργαλείων, καθώς και στατιστικών στοιχείων που θα αποδεικνύουν την περιγραφή της κατηγορίας του Βραβείου σε κείμενο έως 500 λέξεων (Δείτε πιο αναλυτικά τους όρους συμμετοχής).

Τους νικητές των Βραβείων θα επιλέξει Επιτροπή Βράβευσης που θα απαρτίζεται από καταξιωμένα στελέχη επιχειρήσεων, ακαδημαϊκούς και επαγγελματίες  που δρουν στον τομέα της Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού (Δείτε την λίστα μελών της επιτροπής).

  
Κριτήρια Διάκρισης

Οι τιμητικές διακρίσεις αποδίδονται από το διοργανωτή και την επιτροπή αξιολόγησης σε πρόσωπα, εταιρίες και οργανισμούς που επέδειξαν υψηλές ποιότητες και που εκτιμάται ότι αντικατοπτρίζουν τη συλλογική αντίληψη, συμβάλλοντας στην ανάπτυξη της επιχειρηματικότητας.

Από τη δυνατότητα διάκρισης αποκλείονται όλοι οι χορηγοί του Φεστιβάλ Νεοφυούς Επιχειρηματικότητας, όπως και συγγενείς εταιρίες του διοργανωτή.

Η αξιολόγηση θα πραγματοποιηθεί από την κριτική επιτροπή (Δείτε την λίστα μελών της επιτροπής).

   

ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ
 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

GRBossible 2016

Το Φεστιβάλ
Δελτία Τύπου
Έκθεση
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Πληροφορίες
Δήλωση Συμμετοχής για τα βραβεία
Συνέδριο
Εισηγητές
Γεωργαλά Μαρία
Γκορτζής Αντώνης
Δημάκης Νίκος
Διαμαντόπουλος Χρήστος
Διαμαντοπούλου Άννα
Κάππας Ξενοφώντας
Καραγεωργίου Νίκος
Καρυπίδης Κωνσταντίνος
Κατσούλη Κατερίνα
Γάκη Ερμίνα
Κυριακίδου Ολίβια
Λοβέρδος Ανδρέας
Ματσούκας Ορέστης
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μονεμβασιώτης Σταύρος
Μπακογιάννη Ντόρα
Μπιρλιράκη Χριστίνα
Παπαλεξανδρή Νάνσυ
Νασιόπουλος Αθανάσιος
Παρίζα Κατερίνα
Ξυδάκης Νίκος
Πετρόπουλος Σωτήρης
Οικονόμου Παναγιώτης
Ποζρικίδης Κυριάκος
Σακελλαρίου Νίκος
Σαχίνη Εύη
Σιώκας Ευάγγελος
Στεφανίδης Ανδρέας
Σύρρος Γιάννης
Τσούχλος Δημήτρης
Φειδά Μίνα
Χλιούρα Άννα
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Workshop
Εισηγητές
Καραντώνης Ηρακλής
Καρδαμίτση Ελένη
Κοκκινάκη Φωτεινή
Γλαντζή Άννα
Κυριακίδου Ολίβια
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Σταθόπουλος Νίκος
Σταματόπουλος Παύλος
Αντωνόπουλος Γιώργος
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Events
«inspiration»
«success stories»
«experience»
«youth creativity»
«Μονοπάτια Skywalker»: Reunion
Βραβεία
Κριτική Επιτροπή
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Κατηγορίες
Δήλωση Συμμετοχής
Τοποθεσία
Διοργανωτής
Επικοινωνία

Εγγραφή στο newsletter