Κριτήρια Βράβευσης

Η επιτροπή αξιολόγησης των βραβείων θα αποφανθεί κατά πόσο οι υποψήφιες εταιρίες πληρούν τα κριτήρια βράβευσης με βάση τα ακόλουθα:

Οι εταιρίες θα πρέπει να προσκομίσουν περιγραφή και στατιστικά στοιχεία που θα υποστηρίζουν την υποψηφιότητά τους. Σε αυτά θα πρέπει να περιλαμβάνονται:

  • αποτύπωση ακολουθούμενων πρακτικών, μεθόδων, στρατηγικών και εφαρμογής συστημάτων και εργαλείων
  • στατιστικά στοιχεία που θα συμβαδίζουν με την περιγραφή της κατηγορίας του βραβείου σε κείμενο έως 500 λέξεων (δείτε τους αναλυτικότερους όρους συμμετοχής).

Η επιτροπή αξιολόγησης θα απαρτίζεται από καταξιωμένα στελέχη επιχειρήσεων, ακαδημαϊκούς και επαγγελματίες που δρουν στον τομέα της διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού (δείτε τον κατάλογο των μελών της επιτροπής).

  
Κριτήρια Διάκρισης

Οι τιμητικές διακρίσεις αποδίδονται από τον διοργανωτή και την επιτροπή αξιολόγησης (δείτε τον κατάλογο των μελών της επιτροπής) σε πρόσωπα, εταιρίες και οργανισμούς που παρουσίασαν έργο υψηλής ποιότητας, το οποίο εκτιμάται ότι συμπλέει με την κοινωνία και συμβάλλει στην ανάπτυξη της επιχειρηματικότητας.

*Από τη διαδικασία της διάκρισης αποκλείονται όλοι οι χορηγοί του φεστιβάλ, καθώς και συγγενείς εταιρίες του διοργανωτή.

 

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

GRBossible 2017

Το Φεστιβάλ
Δελτίο Τύπου
Έκθεση
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Γιατί να γίνω εκθέτης
Προτάσεις Χορηγίας
Συνέδριο
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αλεξιάδης Κλεόβουλος
Βυτινίδου Μαρία
Γεωργαλά Μαρία
Γιαννέτου Μαρία
Γκιόκας Παναγιώτης
Δρ. Γραμμένος Αθανάσιος
Θεοχάρης Χάρης
Ιορδανίδου Δήμητρα
Δέδε Έλενα
Καραβάνα Δήμητρα
Καραβούλιας Αργύρης
Κατσάπη Αγγελική
Κατσούλας Στάθης
Κελαϊδίτης Νίκος
Κόκκινος Σωτήρης
Κονιωτάκη Άννα
Κόρδη Βαλεντίνα
Κριτσωτάκις Γιάννης
Λαγουμίδου Ιωάννα
Λάμπρου Χρήστος
Λιάτσος Ιωάννης
Μανεσιώτης Νικόλαος
Ματσούκας Ορέστης
Μέγας Γεώργιος
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μπουγάνη Βη
Μπουραντάς Κώστας
Μπούρας Αθανάσιος
Οικονομίδης Peter
Παράσχου Κατερίνα
Πυλαρινός Μιχάλης
Σίμος Δημήτρης
Σπηλιόπουλος Διονύσης
Σταυροπούλου Καλλιόπη
Σταυρουλόπουλος Λυκούργος
Ταπραντζή Μελίνα
Τριανταφύλλου Γιάννης
Τσιλίδης Λύσανδρος
Τσομπάνογλου Γεώργιος
Χατζηθεοδοσίου Γιάννης
Κελαϊδίτης Νίκος
Δήλωση Συμμετοχής
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αδελφόπουλος Θέμης
Αλεξάκη Νταϊάνα
Αργυρόπουλος Γιώργος
Αυγερινού Αναστασία
Βαΐου Ιωάννα
Βαρελάς Αλέξιος
Γαμβρέλλη Στέλλα
Γεωργαλά Μαρία
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καρδαμίτση Ελένη
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στέλιος
Κώτης Γιάννης
Λαγουμίδου Ιωάννα
Μάντη Παναγιώτα
Μαρίνου-Ξύδη Ανδριάνα
Ξέρα Μαρία-Αρετή (Μαριέτα)
Παξιμάδης Δημήτρης
Παπαδοπούλης Γεώργιος
Πυλαρινός Μιχάλης
Σαούγκου Γιολάντα
Τιμοθεάτος Δημήτρης
Φούντα Θεοδώρα
Χατζάκης Νεκτάριος
Δήλωση Συμμετοχής
Events
«meeting room»
Δήλωση Συμμετοχής
«success stories»
Δήλωση Συμμετοχής
«παιχνίδι επιχειρηματικότητας»
Δήλωση Συμμετοχής
Βραβεία
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής
Χορηγοί
Τοποθεσία
Διοργανωτής

Εγγραφή στο newsletter