Πλεονεκτήματα Συμμετοχής

Η συμμετοχή στις βραβεύσεις του Φεστιβάλ Νεοφυούς Επιχειρηματικότητας GRBossible 2017 συνεπάγεται τα ακόλουθα πλεονεκτήματα:

  • Αυξημένη αναγνωρισιμότητα μέσω της συμμετοχής στην τελετή απονομής βραβείων σε φορείς και καταξιωμένα στελέχη.
  • Τα βραβεία του GRBossible 2017 υποστηρίζονται επικοινωνιακά από το Skywalker.gr, που διαχέει την πληροφορία σε 70.000 ελληνικές επιχειρήσεις.
  • Κάλυψη της εκδήλωσης από τα έντυπα και ηλεκτρονικά μέσα ενημέρωσης με δυναμική προβολή αυτής σε όλη την Ελλάδα.
  • Προβολή στις ιστοσελίδες του Skywalker.gr με περισσότερες από 50.000 επισκέψεις ημερησίως.
  • Παρουσία στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης του Skywalker.gr με περισσότερες από 150.000 συνδέσεις.
  • Δημοσιεύσεις στην εβδομαδιαία εφημερίδα «Skywalker Free Press», που κυκλοφορεί ως ένθετο στην εφημερίδα «Ελευθερία του Τύπου», ενώ διανέμεται και σε κεντρικά σημεία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη.

 

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

GRBossible 2017

Το Φεστιβάλ
Δελτίο Τύπου
Έκθεση
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Γιατί να γίνω εκθέτης
Προτάσεις Χορηγίας
Συνέδριο
Εισηγητές
Καραβάνα Δήμητρα
Καραβούλιας Αργύρης
Αλεξιάδης Κλεόβουλος
Κατσάπη Αγγελική
Βυτινίδου Μαρία
Κατσούλας Στάθης
Γεωργαλά Μαρία
Ιορδανίδου Δήμητρα
Δέδε Έλενα
Κελαϊδίτης Νίκος
Γιαννέτου Μαρία
Κόκκινος Σωτήρης
Γκιόκας Παναγιώτης
Κονιωτάκη Άννα
Δρ. Γραμμένος Αθανάσιος
Κόρδη Βαλεντίνα
Θεοχάρης Χάρης
Κριτσωτάκις Γιάννης
Λαγουμίδου Ιωάννα
Λάμπρου Χρήστος
Λιάτσος Ιωάννης
Μανεσιώτης Νικόλαος
Ματσούκας Ορέστης
Μέγας Γεώργιος
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μπουγάνη Βη
Μπουραντάς Κώστας
Μπούρας Αθανάσιος
Οικονομίδης Peter
Παράσχου Κατερίνα
Πυλαρινός Μιχάλης
Σίμος Δημήτρης
Σπηλιόπουλος Διονύσης
Σταυροπούλου Καλλιόπη
Σταυρουλόπουλος Λυκούργος
Ταπραντζή Μελίνα
Τριανταφύλλου Γιάννης
Τσιλίδης Λύσανδρος
Τσομπάνογλου Γεώργιος
Χατζηθεοδοσίου Γιάννης
Κελαϊδίτης Νίκος
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Workshop
Εισηγητές
Βαρελάς Αλέξιος
Γαμβρέλλη Στέλλα
Γεωργαλά Μαρία
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καρδαμίτση Ελένη
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στέλιος
Αδελφόπουλος Θέμης
Κώτης Γιάννης
Αλεξάκη Νταϊάνα
Λαγουμίδου Ιωάννα
Αργυρόπουλος Γιώργος
Μάντη Παναγιώτα
Αυγερινού Αναστασία
Μαρίνου-Ξύδη Ανδριάνα
Βαΐου Ιωάννα
Ξέρα Μαρία-Αρετή (Μαριέτα)
Παξιμάδης Δημήτρης
Παπαδοπούλης Γεώργιος
Πυλαρινός Μιχάλης
Σαούγκου Γιολάντα
Τιμοθεάτος Δημήτρης
Φούντα Θεοδώρα
Χατζάκης Νεκτάριος
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Events
«success stories»
Δήλωση Συμμετοχής
«παιχνίδι επιχειρηματικότητας»
Δήλωση Συμμετοχής
«meeting room»
Δήλωση Συμμετοχής
Βραβεία
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Χορηγοί
Τοποθεσία
Διοργανωτής

Εγγραφή στο newsletter