stauropoulos lukourgos bossible

Ο Λυκούργος Σταυρουλόπουλος είναι Οικονομολόγος με Μεταπτυχιακές Σπουδές στην Βιομηχανική Διοίκηση και εξειδίκευση στη Διαχείριση Συγχρηματοδοτούμενων Ευρωπαϊκών Έργων.

Εργάζεται ως στέλεχος της Ειδικής Υπηρεσίας Διαχείρισης Επιχειρησιακού Προγράμματος (ΕΥΔΕΠ) της Περιφέρειας Δυτικής Ελλάδας, υπεύθυνος για την παρακολούθηση & διαχείριση έργων:

(α) Ενίσχυσης Επιχειρήσεων Καινοτόμων Εφαρμογών (RIS3)
(β) Διασύνδεσης Έρευνας και Παραγωγής,
(γ) Προώθησης Καινοτομίας,
(δ) Δημιουργίας Κοινωνικών Δομών Ευρωπαϊκού Κοινωνικού Ταμείου.

Από το 2015 είναι και Υπεύθυνος του Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας της ΕΥΔΕΠ.

Παράλληλα, έχει μεγάλη εκπαιδευτική εμπειρία σε θέματα Οικονομίας- Διοίκησης & Επιχειρηματικότητας:

(α) ως ωρομίσθιος Καθηγητής στο ΑΤΕΙ Πάτρας και στο Ινστιτούτο Διαρκούς Εκπαίδευσης Ενηλίκων και,
(β) ως Πιστοποιημένος Εισηγητής στο Οικονομικό Επιμελητήριο της Ελλάδος και στο Κέντρο Ανάπτυξης Ελληνικού Εμπορίου.

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

GRBossible 2017

Το Φεστιβάλ
Δελτίο Τύπου
Έκθεση
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Γιατί να γίνω εκθέτης
Προτάσεις Χορηγίας
Συνέδριο
Εισηγητές
Καραβάνα Δήμητρα
Καραβούλιας Αργύρης
Αλεξιάδης Κλεόβουλος
Κατσάπη Αγγελική
Βυτινίδου Μαρία
Κατσούλας Στάθης
Γεωργαλά Μαρία
Ιορδανίδου Δήμητρα
Δέδε Έλενα
Κελαϊδίτης Νίκος
Γιαννέτου Μαρία
Κόκκινος Σωτήρης
Γκιόκας Παναγιώτης
Κονιωτάκη Άννα
Δρ. Γραμμένος Αθανάσιος
Κόρδη Βαλεντίνα
Θεοχάρης Χάρης
Κριτσωτάκις Γιάννης
Λαγουμίδου Ιωάννα
Λάμπρου Χρήστος
Λιάτσος Ιωάννης
Μανεσιώτης Νικόλαος
Ματσούκας Ορέστης
Μέγας Γεώργιος
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μπουγάνη Βη
Μπουραντάς Κώστας
Μπούρας Αθανάσιος
Οικονομίδης Peter
Παράσχου Κατερίνα
Πυλαρινός Μιχάλης
Σίμος Δημήτρης
Σπηλιόπουλος Διονύσης
Σταυροπούλου Καλλιόπη
Σταυρουλόπουλος Λυκούργος
Ταπραντζή Μελίνα
Τριανταφύλλου Γιάννης
Τσιλίδης Λύσανδρος
Τσομπάνογλου Γεώργιος
Χατζηθεοδοσίου Γιάννης
Κελαϊδίτης Νίκος
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Workshop
Εισηγητές
Βαρελάς Αλέξιος
Γαμβρέλλη Στέλλα
Γεωργαλά Μαρία
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καρδαμίτση Ελένη
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στέλιος
Αδελφόπουλος Θέμης
Κώτης Γιάννης
Αλεξάκη Νταϊάνα
Λαγουμίδου Ιωάννα
Αργυρόπουλος Γιώργος
Μάντη Παναγιώτα
Αυγερινού Αναστασία
Μαρίνου-Ξύδη Ανδριάνα
Βαΐου Ιωάννα
Ξέρα Μαρία-Αρετή (Μαριέτα)
Παξιμάδης Δημήτρης
Παπαδοπούλης Γεώργιος
Πυλαρινός Μιχάλης
Σαούγκου Γιολάντα
Τιμοθεάτος Δημήτρης
Φούντα Θεοδώρα
Χατζάκης Νεκτάριος
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Events
«success stories»
Δήλωση Συμμετοχής
«παιχνίδι επιχειρηματικότητας»
Δήλωση Συμμετοχής
«meeting room»
Δήλωση Συμμετοχής
Βραβεία
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Χορηγοί
Τοποθεσία
Διοργανωτής

Εγγραφή στο newsletter