- Σοφία Αποστολάκη, Marketing Manager της Roussas Dairy SA

Loading...

- Μαρίσα Αντωνοπούλου, Business Development Manager, Action Finance Initative

Loading...

- Γιώργος Καραντώνης, Partner at Metavallon VC

Loading...

- Ορέστης Ματσούκας, πρόεδρος Ελληνικού Συνδέσμου Νέων Επιχειρηματιών (ΕΣΥΝΕ) ΑΠΠ

Loading...

- Ατλαντίς Συμβουλευτική και Innovation Farm

Loading...

- Αργύρης Σπυρίδης, CEO στην Anthology Ventures,  co-founder Innovation Farm

Loading...

- Μιχάλης Γαλιατσάτος, Owner της Cargo360 PC

Loading...

- Γιώργος Γιακουμάκης, Ευρωπαϊκό Ταμείο Επενδύσεων, Υπεύθυνος Πρωτοβουλίας EquiFund

Loading...

- Άρης Κεφαλογιάννης, CEO Gaea

Loading...

- Αλέξανδρος Νούσιας, Διευθυντής του Envolve Entrepreneurship στην Ελλάδα

Loading...


- Γεώργιος Παπαστεργιόπουλος,  Διευθυντής πληροφόρησης και υποστήριξης επιχειρήσεων Enterprise Greece

Loading...

- Άγις Πιστιόλας, Πρόεδρος Πρωτοβουλίας «ΕΛΛΑ-ΔΙΚΑ ΜΑΣ»  και Διευθυντής Μάρκετινγκ & Εξαγωγών AGRINO

Loading...

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

Φόρμες Συμμετοχής

GRBossible 2018

Festival
“Your Startup Idea Diagnosis”
Business Mentoring
Business Mentoring
Πρόγραμμα Mentoring
Mentors
Αυγερινού Αναστασία
Βλάχος Γιώργος
Γεωργαλά Μαρία
Γρέβιας Δημήτρης
Έλλιοττ Ελένη
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Νούσιας Αλέξανδρος
Οικονόμου Παναγιώτης
Παξιμάδης Δημήτρης
Σπηλιόπουλος Διονύσιος
Τσιαβού Λίλιαν
Φούντα Θεοδώρα
Χατζάκη Κατερίνα
Δικτύωση και Επιχειρηματικότητα
Panels
Πρόγραμμα
Ομιλητές
Αντωνοπούλου Μαρίσα
Αποστολάκη Σοφία
Αρσένης Σπύρος
Γαλιατσάτος Μιχάλης
Γεωργουλής Κωνσταντίνος
Γιακουμάκης Γιώργος
Δελβινιώτη Ελένη
Καραντώνης Γιώργος
Καρίμαλης Χαράλαμπος
Κεφαλογιάννης Άρης
Μαγκλής Άγγελος
Μαραγκός Δημήτρης
Ματσούκας Ορέστης
Μέγας Γεώργιος
Μητράκος Δημήτρης
Μπεθάνη Κωνσταντίνα
Νούσιας Αλέξανδρος
Παπαχαραλάμπους Κωνσταντίνος
Παύλου Μαρία
Πεφάνης Δημήτρης
Πιστιόλας Άγις
Σεϊμανίδης Αλέξανδρος
Σιώκας Απόστολος
Σπυρίδης Αργύρης
Στέγγος Γιώργος
Συριανός Αθανάσιος
Τζιάλλας Γιώργος
Φυντάνης Δημήτρης
Χατζηστεργίου Βασιλεία
Παρουσιάσεις
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αλεξάκη Νταϊάνα
Αργυρόπουλος Γιώργος
Αυγερινού Αναστασία
Βαρλά Αλεξάνδρα
Γαμβρέλλη Στέλλα
Γεωργαλά Μαρία
Γιαννακοπούλου Βάσια
Γκούβας Θεόδωρος
Ζαρωτιάδου Μαρία
Ζησιμάτος Ιωάννης
Καντιδάκης Αντώνης
Καράμπελα Αθηνά
Καρδαμίτση Ελένη
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στέλιος
Κράβαρη Αφροδίτη
Κυπριώτης Λάμπρος
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Μπάκουλη Άννα
Οικονόμου Παναγιώτης
Παξιμάδης Δημήτρης
Πατσέλης Νίκος
Πεδιώτης Μιχάλης
Σπυρίδης Αργύρης
Στάμου Έλενα
Τιμοθεάτος Δημήτρης
Χατζάκης Νεκτάριος
Ψύλλας Δημήτρης
Παρουσιάσεις
Βραβεία
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Κόστος Υποψηφιότητας
Υποβολή Υποψηφιότητας
Τοποθεσία
Λίστα Startups
Λίστα Υποστηρικτών
Community Supporters
Γιατί να συμμετάσχω
Πακέτα Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής για Εκθέτες-Startups
Φόρμα Συμμετοχής Επισκεπτών

cube19noe

Εγγραφή στο newsletter