Στο επίπεδο E, αίθουσα 3 της HELEXPO Mαρούσι, θα  πραγματοποιούνται και τις δύο ημέρες από τις 12:00 – 15:00,  οργανωμένες ή και αυθόρμητες ανοικτές συζητήσεις με το κοινό, υπό το συντονισμό εκπροσώπων του επιχειρηματικού οικοσυστήματος, με στόχο την έμπνευση για το επόμενο βήμα.

Η συμμετοχή στο event είναι δωρεάν.

Για πληροφορίες και συμμετοχή: κ. Δώρα Γρηγορίου, 210 9730280, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 

     

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ
12:00-13:00 - Ιωάννης Κώτης, ΚΕΜΕΛ "Γνωρίστε το ΚΕΜΕΛ και τις υπηρεσίες του"
12:00-12:30
- Μάριος Παπαδόπουλος, Wifins, "Νεο ψηφιακο οχημα επικοινωνίας με το κοινό"
12:30-13:00 - Σπύρος Αρσένης, ΝΒG Business Seeds Στήριξη της καινοτόμου επιχειρηματικότητας από την σύλληψη της ιδέας έως την ανάπτυξη της επιχείρησης στο εξωτερικό
13:00-15:00 - Αλέξανδρος Νούσιας, Ελληνικό Βραβείο Επιχειρηματικότητας

   

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ
13:00-14:00
Αριάδνη Λαδά, BCC PRAKSIS “Μην μένεις στην ιδέα, έλα στην PRAKSIS
13:00-14:00 - Ιωάννης Κώτης, ΚΕΜΕΛ "Γνωρίστε το ΚΕΜΕΛ και τις υπηρεσίες του"
14:00-15:00 Ανδρέας Στεφανίδης, Επικεφαλής Θερμοκοιτίδας Aephoria.net - Πρόεδρος Ακαδημίας Επιχειρηματικότητας, "Η δύναμη της Συνεργασίας για μια νεα επιχείρηση"

     

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

GRBossible 2016

Το Φεστιβάλ
Δελτία Τύπου
Έκθεση
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Πληροφορίες
Δήλωση Συμμετοχής για τα βραβεία
Συνέδριο
Εισηγητές
Γεωργαλά Μαρία
Γκορτζής Αντώνης
Δημάκης Νίκος
Διαμαντόπουλος Χρήστος
Διαμαντοπούλου Άννα
Κάππας Ξενοφώντας
Καραγεωργίου Νίκος
Καρυπίδης Κωνσταντίνος
Κατσούλη Κατερίνα
Γάκη Ερμίνα
Κυριακίδου Ολίβια
Λοβέρδος Ανδρέας
Ματσούκας Ορέστης
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μονεμβασιώτης Σταύρος
Μπακογιάννη Ντόρα
Μπιρλιράκη Χριστίνα
Παπαλεξανδρή Νάνσυ
Νασιόπουλος Αθανάσιος
Παρίζα Κατερίνα
Ξυδάκης Νίκος
Πετρόπουλος Σωτήρης
Οικονόμου Παναγιώτης
Ποζρικίδης Κυριάκος
Σακελλαρίου Νίκος
Σαχίνη Εύη
Σιώκας Ευάγγελος
Στεφανίδης Ανδρέας
Σύρρος Γιάννης
Τσούχλος Δημήτρης
Φειδά Μίνα
Χλιούρα Άννα
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Workshop
Εισηγητές
Καραντώνης Ηρακλής
Καρδαμίτση Ελένη
Κοκκινάκη Φωτεινή
Γλαντζή Άννα
Κυριακίδου Ολίβια
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Σταθόπουλος Νίκος
Σταματόπουλος Παύλος
Αντωνόπουλος Γιώργος
Πρόγραμμα
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Events
«inspiration»
«success stories»
«experience»
«youth creativity»
«Μονοπάτια Skywalker»: Reunion
Βραβεία
Κριτική Επιτροπή
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Κατηγορίες
Δήλωση Συμμετοχής
Τοποθεσία
Διοργανωτής
Επικοινωνία

Εγγραφή στο newsletter