ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΙΛΗΤΕΣ
11:30-12:30 Branding / USP - Νίκος Β. Σταθόπουλος, Owner ISON Psychometrica
12:30-13:30
Δημιουργία e shop στη Χειροτεχνία - Άννα Γλαντζή, Ιδιοκτήτρια της εταιρίας Lifelikes
13:30-15:00

Design Thinking

- Ολίβια Κυριακίδου, Επίκουρη Καθηγήτρια στο Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

15:00-16:30

Χρηματοδότηση «Τρόποι Προσέγγισης Επενδυτών»

- Άγγελος Μαγκλής, Founder Atlantis Consulting SA, V.P. Hellenic Mobile Cluster Facilitator, Adrion BAN Manager
16:30-18:00 Κοστολόγηση Τιμολόγηση για μη Οικονομικούς
- Φωτεινή Κοκκινάκη, Online Branding Developer, LUSH Inbound Marketing

  

    

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΙΛΗΤΕΣ
11:30-12:30
Business Model Canvas Γιάννης Κώτης, Εκπρόσωπος ΚΕΜΕΛ
12:30-13:30

Αποτελεσματική Διαχείριση μικρής Ομάδας

- Ελένη Καρδαμίτση, Συντονίστρια Προγραμμάτων του Οργανισμού Hellenic Youth Participation

13:30-15:00

Κατασκευή Ιστοσελίδων στον Τουρισμό

Παύλος Σταματόπουλος, Web Developer & Designer/Co-owner at NetBee
Γιώργος Αντωνόπουλος
, Experienced Architectural Designer & Visual Merchandiser. Web Designer/Developper/Co-Owner at NetBee
15:00-16:30
Δομές και Προγράμματα για την υποστήριξη των νέων επιχειρήσεων
- Ηρακλής Καραντώνης, Σύμβουλος Μεταφοράς Τεχνολογίας στο Δίκτυο ΠΡΑΞΗ

      

* ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ

  

cube

GRBossible 2016

Το Φεστιβάλ
Δελτία Τύπου
Έκθεση
Πληροφορίες
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Δήλωση Συμμετοχής για τα βραβεία
Συνέδριο
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Γάκη Ερμίνα
Γεωργαλά Μαρία
Γκορτζής Αντώνης
Δημάκης Νίκος
Διαμαντόπουλος Χρήστος
Διαμαντοπούλου Άννα
Κάππας Ξενοφώντας
Καραγεωργίου Νίκος
Καρυπίδης Κωνσταντίνος
Κατσούλη Κατερίνα
Κυριακίδου Ολίβια
Λοβέρδος Ανδρέας
Ματσούκας Ορέστης
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μονεμβασιώτης Σταύρος
Μπακογιάννη Ντόρα
Μπιρλιράκη Χριστίνα
Νασιόπουλος Αθανάσιος
Ξυδάκης Νίκος
Οικονόμου Παναγιώτης
Παπαλεξανδρή Νάνσυ
Παρίζα Κατερίνα
Πετρόπουλος Σωτήρης
Ποζρικίδης Κυριάκος
Σακελλαρίου Νίκος
Σαχίνη Εύη
Σιώκας Ευάγγελος
Στεφανίδης Ανδρέας
Σύρρος Γιάννης
Τσούχλος Δημήτρης
Φειδά Μίνα
Χλιούρα Άννα
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αντωνόπουλος Γιώργος
Γλαντζή Άννα
Καραντώνης Ηρακλής
Καρδαμίτση Ελένη
Κοκκινάκη Φωτεινή
Κυριακίδου Ολίβια
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Σταθόπουλος Νίκος
Σταματόπουλος Παύλος
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Events
«inspiration»
«success stories»
«experience»
«youth creativity»
«Μονοπάτια Skywalker»: Reunion
Βραβεία
Κατηγορίες
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Κριτική Επιτροπή
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής
Τοποθεσία
Διοργανωτής
Επικοινωνία